top of page

Vánoční focení 2023

VANOCNI FOCENI BRNO X.jpg

Objednání

Nejvhodnější variantou je sms zpráva nebo telefonát 777899612 :)  rychleji se domluvíme na  datu i čase, nezapomeňte, že vyspinkaný  a napapaný model je ideál a tomu přizpůsobíme i hodinu. Prosím připravte si předem termíny , které vám vyhovují. Fotím i o svátcích a víkendech  a  samozřejmě také ve všední dny. Letos fotím vánoční fotky od 15.10 do 29.10 a opět zase 15.11 do poloviny prosince :)    Vyhněte se prosím  komunikaci na Facebooku nebo Instagramu. Děkuji:)

VÁNOČNÍ FOCENÍ BRNO 0006.jpg

Výzdoba a co si vzít na sebe 

Letošní výzdoba je v tmavších sytých barvách : tmavě modrá , červená, hnědá , zlatá a zelená a černá  v detailu . Ideální proto budou sytější barvy jako tm. modrá, tm. zelená, červená, vínová, hořčicově žlutá , oranžová, hnědá, petrolejová a ze světlejších barev třeba béžová. K druhé scéně s červenými balíky můžete vzít bílou košili a džíny, červenou nebo také černobílou kombinaci :) Prosím , vyhněte se   šedé  a velmi světlým pastelovým odstínům a nápisům :) 

A+B VÁNOCE WEB 0009.jpg
WEB 0002.jpg
WEB 0017.jpg

Informace k focení 

Focení trvá zhruba 25 až 40 minut , hned na začátku se domluvíme, kolik fotek byste si přáli. Pokud tušíte , že by prcek nespolupracoval, prosím vezměte sebou hračky, které  jsou momentálně nejoblíbenější. Doporučuji i něco hlučnějšího, abychom upoutali pozornost :) Těm větším podplácedla :) cokoliv!

Následně vyberu nejlepší záběry v počtu, který si přejete , a graficky je upravím/ jedná se o expozici, jas, kontrast a barevné podání / zpracování bude trvat zhruba 7-10 dní, Finální fotky nahraji do webové galerie ve web. rozlišení  a zašlu vám mailem odkaz. Doporučuji platbu  v hotovosti hned po focení, protože hned  zašlu fotky v tiskovém rozlišení   přes uschovna.cz / je to ideální varianta pokud spěcháte./ Jestliže si přejete platit přes účet ,  tisk. rozlišení  zasílám  po připsání platby na účet.

VÁNOČNÍ FOCENÍ BRNO 0002.jpg

Ceník 

VÁNOČNÍ FOCENÍ BRNO 0001.jpg
VÁNOČNÍ FOCENÍ BRNO 0012.jpg
VÁNOČNÍ FOCENÍ BRNO 0005.jpg
VÁNOČNÍ FOCENÍ BRNO 0009.jpg

5 uprafených fotek 

8 uprafených fotek 

12 uprafených fotek 

3500,-

4500,-

4000,-

Moc všechny prosím o dodržení času, prosím nechoďte dříve! je dost možné, že budu pracovat s předchozí rodinou. Pokud naopak přijdete později, stačí napsat sms :)  Najdete mě  na adrese Králova 12. Parkování je možné  před domem nebo v přilehlých ulicích .

V případě dotazů nebo  nemoci , volejte 777899612, určitě najdeme jiný termín :)  Jestliže si budete přát vizážistku, kontaktujte ji  s dostatečným předstihem . Mohu doporučit 

Zorku Vláčilovou  www.zoravisage.com  

Hanku Čihánkovou www.cihankova.com

 Simonu Buchtovou  Simona Buchtová Visage 

Budu se těšit:) 

O úžasnou Vánoční výzdobu se opět postarala Katy Janoušková ze
Satby podle katy dekor 

bottom of page