top of page

DĚTSKÁ PORTRÉTNÍ FOTOGRAFIE

INFO 

Pokud máte zájem o bližší informace, pokusím se zde odpovědět na nejčastější otázky:)

 

OBJEDNÁNÍ

Ideální variantou je napsat na e-mail simona.smrckova@seznam.cz nebo zavolat na číslo +420 777899612. Stačí i sms zpráva, co nejdříve Vám zavolám zpět. Vyhněte se, prosím, Facebookové komunikaci. Termíny rezervuji 2-3 týdny dopředu. Pokud by v termínu domluveném na focení v exteriéru nebylo možné fotit kvůli počasí nebo nemoci, pokusíme se domluvit na nejbližší možné datum.

Co se týká ceny:
12 upravených fotek - 3000 Kč
16 upravených fotek - 3500 Kč
24 upravených fotek - 4000 Kč
30 upravených fotek - 4500 Kč

 

JAK FOCENÍ PROBÍHÁ A CO VZÍT S SEBOU?

Děti do 9. měsíců:

V atelieru fotím děti do 8.- 9. měsíců. U prcků zhruba od 1,5 roku je vhodnější zvolit exteriér.

Miminka fotím bez rekvizit, oblečků a kostýmů, pokud byste si přáli i civilnější fotografii, je vhodné pro miminko zvolit výraznější barvy s grafickými vzory, např. s pruhy nebo většími obrázky. A hlavně velikost, která prckovi padne:)
Pro rodiče se naopak hodí jednoduché triko nebo nátělník v bílé, modré, šedé a černé barvě, ideálně pro oba stejné barvy. Vyhněte se prosím potiskům a nápisům, příliš na fotce přitahují pozornost.
Také s sebou prosím vezměte hračky, které má Vaše dítě rádo, abych mohla upoutat jeho pozornost...nejlépe něco hlučného :)
Fotky z ateliéru doporučuji v čb provedení, pokud byste si ale přáli některé i v barvě, upozorněte mě na to prosím.
Ateliér se nachází na adrese Králova 12, Brno Žabovřesky.

 

Exteriér - děti nad 1,5 roku:
Ideální je propojit max. 4 barvy pro celou rodinu, děti mohou být opět pestřejší. Ideální jsou širší pruhy a výraznější barvy /červená, žlutá, modrá/. Rodiče mohou zvolit tlumenější barvy. Abychom děti alespoň na chviličku zabavili, je vhodný bublifuk, balonky nebo třeba pouštění draka. V případě dětí kolem 3 let /abychom se vyhnuli celkovému bojkotu focení:) / bych Vás poprosila "přibalit" i aktuální podplácedla :)

 

MATERNITY I PORTRÉTY V TĚHOTENSTVÍ

INFO 

Focení nastávajících maminek fotím převážně v exteriéru. Ideální je 8. měsíc těhotenství, ale samozřejmě hodně záleží na vás, jak se cítíte. Vhodná doba  na jaře a v létě  je ve  večerní hodinách, protože můžeme využít krásné světlo. Optimální hodina se odvíjí podle  ročního období.

Na lokalitě se domluvíme pár dní před focením, záleží také na Vás , jaký typ lokality preferujete.Ráda pracuji v  lesech, rozkvetlých  sadech,Krásné jsou také jezera s loďkami , skály a vysoká tráva nebo kvetoucí louka. Jako  protiklad můžou být tovární haly, industriální budovy, vlaky, graffiti,kolotoče, moderní skleněné budovy nebo např.staré auto:)

CO SI VZÍT NA SEBE?   

Samozřejmě vše se odvíjí od počasí . Velmi hezké jsou dlouhé šaty /výrazná barva  červená, oranžová , žlutá, a dalčí  syté odstíny které jsou v kontrastu s krajinou/ kabát, koženou bunda, šály. Více vyniknou grafické vzory jako pruhy , puntíky, černobílá kombinace. Nejsou příliš vhodné malé vzory a nápisy.

Pokud si přejete vizážistku, mohu doporučit Hanku Čihánkovou http://www.cihankova.com/ nebo Simču Buchtovou https://www.facebook.com/Simona-Buchtov%C3%A1-Make-up-artist-785822184763717/

Makeup  trvá zhruba 1hod, max 1,5hod , focení 1,5hodiny a úprava fotek zhruba 2-3týdny. Upravené fotografie  zasílám přes wetransfer nebo úschovnu .

 

Co se týká ceny:

7upravených fotek-4000Kč
14 upravených fotek -5500Kč
20 upravených fotek-8000Kč

bottom of page